Język polskiDeutche Sprache

Drukarnia offsetowa - Opole, woj. opolskie

Drukarnia SADY jest firmą działającą w branży poligraficznej już od 20 lat. Głównym rejonem działalności drukarni jest Opole i woj. opolskie. Wykonujemy kalendarze, druk ulotek, katalogi, druk plakatów, druk wizytówek, druk książek, itp.

Naszą dewizą jest terminowość i najwyższa jakość. SADY to technicznie zaawansowana i doświadczona drukarnia - opolskie firmy i instytucje, które raz nam zaufały, zawsze chętnie do nas wracają.

Oferujemy pełną gamę usług poligraficznych. Poczynając od studia graficznego, w którym zatrudniamy profesjonalnych grafików komputerowych i fotografów; poprzez drukarnię, „przelewającą” na papier wizje naszych klientów; introligatornię, zajmującą się uszlachetnieniem i wykończeniem prac; a także wydawnictwo publikujące książki, foldery reklamowe firm, gmin, powiatów.

W 2004 wzbogaciliśmy ofertę o szeroko pojęte usługi reklamowe. Wykonujemy upominki i gadżety firmowe, np: długopisy, kubki, koszulki, torby, czapki oraz szyldy, banery, oklejamy samochody firmowe. Dysponujemy ploterem drukującym i tnącym.

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje jak i klientów indywidualnych. Podejmujemy się produkcji już od 1 sztuki!

Produkujemy duże buty, buty w dużych rozmiarach.

Zaufali nam: